Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

Team credits

Kunena
An open source project like Kunena requires the dedication and investment of personal time from various contributors. This version of Kunena Forum has been made possible by the following contributors :
Special thanks go to Beat and the CB Testing team, BoardBoss, madLyfe, infograf768 and Joomla! for significant contributions to Kunena. In addition many members of www.kunena.org have contributed and helped make this a more stable and bugfree version. Kunena Takımı, yardım ve destek için topluluğa teşekkür etmek istiyor. Biz de Kunena'yı pek çok dile çevirmiş olan herkesin bu zor işini takdir ediyoruz. Ayrıca www.kunena.org sitesinin hatasız ve daha istikrarlı bir sürüm yapmada yardımcı olan, katkıda bulunan geçmiş ve şimdiki tüm üyelerine teşekkür ederiz.
Language credits : English translation was made by Kunena Team with many suggestions and corrections from our community. We also like to give special thanks to all our translators, who have worked hard to localize Kunena to their own languages.
To return to the forum buraya tıklayın
Telif Hakkı © 2008 - 2012 Kunena, Lisans: GNU GPL
Sayfa oluşturma zamanı: 0.122 saniye